HSe-241 18mm Црно на Бело Топлина се Смалуваат Sleeving / Цевки за Брат Печатач PT-E300 Некој Етикета Лента HS241 ХС-241 HSE241

HSe-241 18mm Црно на Бело Топлина се Смалуваат Sleeving / Цевки за Брат Печатач PT-E300 Некој Етикета Лента HS241

-88 %

DEN 279.60

Ново

Това е достапна

Тип: печатач лента
Бренд Име: Markurlife
Тип: Лента
Функција: Компатибилен
Применливи Опрема: етикета печатач
Број На Модел На: HSe-241
Компатибилен Бренд: Брат
боја: Црно на Бело
Материјал: ABS + ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ
Режим број: HSe-241
Ширина: 18mm
Должина: 1.5m
Пакување: воздушното перниче
сертификација: CE,FCC,RoHs Сертификација
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
Гаранција: 12 месец
квалитет: толку добра како на оригиналот

Најдобрите понуди во категоријата