Моден Жените parasol Виножито Чадор Голема Долга Рачка Директно Шарен Чадор Женски Сончево И Врнежлив Чадор 24k Ребра

Моден Жените parasol Виножито Чадор Голема Долга Рачка Директно Шарен Чадор Женски Сончево И Врнежлив Чадор 24k Ребра

-54 %

DEN 575.28

Ново

Това е достапна

Тип: Чадори
Панел Материјал: Pongee
Контрола: Не-автоматски Чадор
Шема: Долго се справи со Чадор
Материјал: 190T Најлон Ткаенина
Производот: Чадор
Големина: 5XL
Возрасна Група: Возрасни лица
Функција: Виси
Бренд Име: PARACHASE
Број На Модел На: SE559
Чадор: 24 коска
Отворен режим: упатство
Затворена чадор режим: упатство

Најдобрите понуди во категоријата