25pcs/многу t8 цевка светилка 3ft 4ft 5ft 6ft 8ft 20W LED Цевка 28W 36W 42W 65W Единствен Pin T8 Цевка SMD 2835 Висока Lumens V Облик на Цевка

25pcs/многу t8 цевка светилка 3ft 4ft 5ft 6ft 8ft 20W LED Цевка 28W 36W 42W 65W Единствен Pin T8 Цевка SMD 2835 Висока

-88 %

DEN 8109.60

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: Топло Бела, Ладно Бела
Wattage: 3ft 26w, 4ft 36w, 5ft 46w, 6ft 52w, 8ft 72w
Поддршка Dimmer: No
Тип На Објект: LED Светилки
Led Сијалица Тип: Цевка
Должина: 1.2m
Моќ Толеранција: 2%
Просечен Живот (часот): 50000
LED Чип Бренд: Кри
База Тип: T8
Обликот: Бар
Број на LED Чип: Други
Напон: 85-265V AC
Бренд Име: Fanlive
Повод: дневна соба
Прозрачна Флукс: 1000 - 1999 Lumens
LED Чип Модел: 2835
Температура На Боја: Топло Бела (2700-3500K)
Зрак Агол(°): 270°
сертификација: CCC
Тип На Објект: LED Светилки
Температура На Боја: Природата Бела(3500-5500K)
Должина: 0.9/1.2/1.5/1.8/2.4M
LED тип: T8 v-форма led цевка
Led боја: топло бела / кул бело
PC Покритие боја: Јасно PC
LED чип: SMD2835
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
Тежина на единица: 500/650/750/875/1200g//еез

Најдобрите понуди во категоријата