За Hyundai Tucson 2017 Внатрешниот Воздух Условен AC Пропустливи Рамка Декорација Мат ABS Хром Автомобил Трим Не Одговара Десната Рака Диск

За Hyundai Tucson 2017 Внатрешниот Воздух Условен AC Пропустливи Рамка Декорација Мат ABS Хром Автомобил Трим

-80 %

DEN 239.52

Ново

Това е достапна

Бренд Име: TOMEFON
Година: За Hyundai Tucson 2016 2017
Име На Модел: 11211
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Објектот Должина: 25cm
Објектот Ширина: 10cm
Објектот Висина: 25cm
Објектот Тежина: 0.6kg
Материјал Тип: ABS
Тип На Објект: Внатрешни Работи Украси

Најдобрите понуди во категоријата