30pcs 36+8teeth дупка 2mm OD 19mm двојно пластични брзини/намалување на опрема/diy играчка додатоци технологија модел делови рк автомобил 36082B

30pcs 36+8teeth дупка 2mm OD 19mm двојно пластични брзини/намалување на опрема/diy играчка додатоци технологија модел

-90 %

DEN 62.16

Ново

Това е достапна

Употреба: Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs: Серво Додатоци
Бренд Име: yuanmbm
Материјал: Пластични

Најдобрите понуди во категоријата