FreeShip 40sets Заврши Inhalers Преносни Освежување Носната Inhaler Празен Празен Носната Inhaler Стапови за Етерично Масло

FreeShip 40sets Заврши Inhalers Преносни Освежување Носната Inhaler Празен Празен Носната Inhaler Стапови за Етерично

-90 %

DEN 384.00

Ново

Това е достапна

Материјал: PP
Тип На Објект: Refillable Шишиња
Бренд Име: IMIROOTREE
Број На Модел На: Г-NI
Големина: 17mm(D)x66mm(H)
8 бои на арома носната inhaler: бела, виолетова, сина, зелена, црвена, црвена роза, црна, жолта
Големина на носната inhaler: 66mm(Висина)x17mm(Дијаметар)
Боја на најдобар квалитет памук фитили: Бела
Големина на најдобар квалитет памук фитили: 51mmx8mm
Еден сет од пластични inhaler: четири делови (inhaler,сад, запечатување капа, памук фитил
Главните функции: инстант олеснување за сува, воспалени носната пасуси,алергии, висока температура
Карактеристики: за додавање на различни етерични масла
Пакување: носната inhaler, запечатување капа, памук, фитили спакувани во различни поли торба
OEM Услуга: хартија етикета, пластични етикета, печатење на екран
НЕТО-WT.: 6 g

Најдобрите понуди во категоријата