Fixmee Топла Продажба 6pcs/set Рака Допрете го Хексадецимален месо тело ХСС Завртка Спирала Точка Тема Метрички Plug Вежба Битови M3 M4 M5 M6 М8 M10 Рака Алатки

Fixmee Топла Продажба 6pcs/set Рака Допрете го Хексадецимален месо тело ХСС Завртка Спирала Точка Тема Метрички Plug

-60 %

DEN 240.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: fixmee
DIY Материјали: Дрво
Тип: Основни Вежба Малку

Најдобрите понуди во категоријата