Бесплатен Превозот Топла продажба SS5(1.7-1.9 mm) 1440pcs/Торба Peridot Рамен Грб Лепак на ( Помине Уметност ) Не Hot Fix Rhinestones занает DIY

Бесплатен Превозот Топла продажба SS5(1.7-1.9 mm) 1440pcs/Торба Peridot Рамен Грб Лепак на ( Помине Уметност ) Не

-70 %

DEN 95.76

Ново

Това е достапна

Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Монистра
Материјал: Стакло
Надворешниот Дијаметар: ss5
Објектот Форма: Тркалезна Форма
Објектот Тежина: 10gram
Број На Модел На: PP080
боја: Peridot
квалитет: ААА
Аспекти: 8 намали
Точка име : Станот Назад Помине Уметност Rhinestones
Техника: Не Амбуланта Корегирање / Лепак На
Задниот: Сребро Foiling
is_customized: Yes
Материјал: кристално стакло

Најдобрите понуди во категоријата