22pcs тибетската сребро 2sided лотос цвет дизајн spacer шарм EF1458

22pcs тибетската сребро 2sided лотос цвет дизајн spacer шарм EF1458

DEN 167.76

Ново

Това е достапна

Метали Тип: Цинк Легура
Материјал: Метал
Тип На Објект: Шарм
Парична казна или Моден: Моден

Најдобрите понуди во категоријата