2pieces многу Gdstime DC 12V 3Pin Кулер 70mm 7CM 70mm*70mm*25мм 7025S 70mm Вентилаторот за Ладење

2pieces многу Gdstime DC 12V 3Pin Кулер 70mm 7CM 70mm*70mm*25мм 7025S 70mm Вентилаторот за Ладење

-76 %

DEN 230.16

Ново

Това е достапна

Бренд Име: gdstime
Број На Модел На: вентилаторот за ладење
is_customized: Yes
Фан Големина: 7 см

Најдобрите понуди во категоријата