Бесплатен Превозот 625ZZ 5*25*7 мм пом пластични ролери тркала Минијатурни Топката Лежишта НАЈЛОН макара

Бесплатен Превозот 625ZZ 5*25*7 мм пом пластични ролери тркала Минијатурни Топката Лежишта НАЈЛОН макара

DEN 288.00

Ново

Това е достапна

Тип: Вратата Ролки
Број На Модел На: 625zz
DIY Материјали: Металугрија
Тип: Топката
Печати Тип: ZZ
Број на Ред: Единствен ред
Структура: Длабоко Жлебот
Создаден Големина: 5mm
Надворешен дијаметар: 25mm
Број На Модел На: 625zz

Најдобрите понуди во категоријата