Топла Продава 4 Панели фотографија на мраз Печати на Платно Ѕид Уметност Слика Дома Декорација за Дневна Соба современото сликарство,

Топла Продава 4 Панели фотографија на мраз Печати на Платно Ѕид Уметност Слика Дома Декорација за Дневна Соба современото

-10 %

DEN 492.96

Ново

Това е достапна

Големина (Инчен): 10x20cmx2 10x30cmx2, 20x40cmx2 20x50cmx2, 30x60cmx2 30x80cmx2, 40x80cmx2 40x100cmx2
Стил: Модерна
Материјал: Платно
Медиум: Масло
Тип: Платно Printings
Техника: Спреј Сликарство
Поддршка База: Платно
Рамка на режимот: Формулиран
Рамка: No
Форма: Мулти-слика Комбинација
Обликот: правоаголник
Предмети: Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип: Платно Сликарство

Најдобрите понуди во категоријата