MY1122ZXF 650W 24V DC четка рачка на моторот ,електричен велосипед мотор

MY1122ZXF 650W 24V DC четка рачка на моторот ,електричен велосипед мотор

DEN 1740.00

Ново

Това е достапна

Wattage: > 400w
дизајн: Бранеа
Тип На Мотор: Висока-брзина Четка + Опрема Decelerating Мотор
Напон: 24V
Номинална Напон: 24v
Тежина: 7.6 KG
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата