квалитетот силна метал поместена редење настан стол LQ-T8028

квалитетот силна метал поместена редење настан стол LQ-T8028

DEN 600.00

Ново

Това е достапна

Тип: Хотел Мебел
Специфични Употреба: Хотел Чаир
Општа Употреба: Комерцијални Мебел
is_customized: Yes
Изглед: Модерна
Материјал: Метал
Големина: 450W*520D*460SH*930H mm
Метал Тип: Железо
Укината: No
Број На Модел На: LQ-T8028
Опис: метал поместена редење настан партија чаир
Големина на: 450W*520D*460SH*930H mm
Заврши боја: Злато,сребро,шампањ,црна,бела,кафена,махагони итн...
Ткаенина состав: полиестер/памук
Крај на ткаенина и пена: Оган retardant CA117 или BS5852/7176,3 M врз основа на барање
Пена: 6cm за седиште пена,9/5мм за назад
Иверица за седиште/backrest: 10-12mm за седиште,9mm/5мм за backrest
Заврши материјал: прав обложени заврши или боја слој заврши
Пакет: 5pcs/картон,или магацинот пакување
Loadage: 500pcs/20GP -; 1300pcs/40HQ