Kpop Ѓердани За Жените Луксузни Шарени Кристал Висок Квалитет жолто Злато Боја Кристал Накит Моден Синџир Ѓердан N951

Kpop Ѓердани За Жените Луксузни Шарени Кристал Висок Квалитет жолто Злато Боја Кристал Накит Моден Синџир Ѓердан N951

0 %

DEN 479.28

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Број На Модел На: N951
Метали Тип: бакарни легури
Материјал: Кристал
Бренд Име: Kpop
Ѓердан Тип: Синџири Ѓердани
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Пол: Жените
Pendant Големина: не pendant
Класа: Висок квалитет
Место на Потекло: Guangdong, Кина
is_customized: Yes
База Материјал: Животната Средина Бакарни Легури
Без Никел: Yes
Повод: Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Поддршка На Големо: Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас

Најдобрите понуди во категоријата