1PCS BMP180 Дигитални Barometric Притисок Сензор Одбор Модул,GY-68

1PCS BMP180 Дигитални Barometric Притисок Сензор Одбор Модул,GY-68

DEN 25.92

Ново

Това е достапна

Тип: Регулатор На Напон
Број На Модел На: GY-68
Бренд Име: Megmoki
Состојба: Нови

Најдобрите понуди во категоријата