MEWANT Црна Вештачка Кожа Автомобил Воланот Покритие за Hyundai Rohens Купе 2009 Rohens Купе

MEWANT Црна Вештачка Кожа Автомобил Воланот Покритие за Hyundai Rohens Купе 2009 Rohens Купе

DEN 575.76

Ново

Това е достапна

Боја Име: Црвен Конец, Бел Конец, Сива Конец, Црн Конец, Зелен Гајтан, Жолта Гајтан, Црвена Сина Тема, Темно Сината Нишка
Тип На Објект: Управниот Тркала & Воланот Центри
Материјал Тип: Микро Влакна Кожа
Објектот Дијаметар: 38cm
Име На Модел: за Hyundai Rohens Купе 2009 Rohens Купе
Бренд Име: Mewant
Објектот Висина: 6cm
Објектот Тежина: 0.32kg
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Објектот Ширина: 15cm
Специјални Функции: се чувствуваат удобно
Објектот Должина: 21cm

Најдобрите понуди во категоријата