2 ПАРЧИЊА/Многу Јапонски Washi Лента Поставена Мешани Обоени Був Шема Декоративни Лепило Маскирање Хартија Ленти

2 ПАРЧИЊА/Многу Јапонски Washi Лента Поставена Мешани Обоени Був Шема Декоративни Лепило Маскирање Хартија Ленти

-91 %

DEN 47.76

Ново

Това е достапна

Тип: селотејп
Бренд Име: DUANGUANG
Селотејп Тип: washi лента
Број На Модел На: Лента Димензии

Најдобрите понуди во категоријата