Висок квалитет ХСС M35 Co5% Полн CNC меле 10pcs Машина директно Допрете Завртка Чешми ХСС M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 М14 М16. M18 за СП

Висок квалитет ХСС M35 Co5% Полн CNC меле 10pcs Машина директно Допрете Завртка Чешми ХСС M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 М14

DEN 1103.76

Ново

Това е достапна

Број на Парчиња: 10pcs
Тема Ветер: Право
Број На Модел На: В. Џ.-HS10PCSTP3-18
is_customized: Yes
Бренд Име: ФУДО
DIY Материјали: Металугрија
Тип: допрете го
Материјал: Легиран челик
Објектот: ХСС Директно ДОПРЕТЕ го
Материјал: ХСС M35 Co5%
Примена: За Нерѓосувачки челик, мувла челик тешко легура обработка
КОЛИЧИНА: 10pcs
навој дијаметар: 3-18mm
Прецизност одделение: H2
Заб: 3-12mm стандард заб

Најдобрите понуди во категоријата