Трговија на големо Гем Накит 3 Насоки Зелена Свадба Стакло Бисер Ѓердани Со Кристал Затворач Невести Пратилки - XZN163

Трговија на големо Гем Накит 3 Насоки Зелена Свадба Стакло Бисер Ѓердани Со Кристал Затворач Невести Пратилки - XZN163

-74 %

DEN 960.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Класичен
Обликотшема: Круг
Број На Модел На: XZN164
Ѓердан Тип: Chokers Ѓердани
Пол: Жените
Синџир Тип: Јаже, Верига
Метали Тип: сребро позлатен
Pendant Големина: Не мора
Материјал: Пластични
накит: ѓердан
Тип: стакло бисер
Обликот: Круг
должина на ѓердан: 17inches
боја: Виолетова
Затворач: злато позлатен затворач
Големина: 4mm
is_customized: Yes
Должина: 17inches

Најдобрите понуди во категоријата