бесплатен превозот топла продажба wordwide автоматско снек puffing машина храна екструдер пченка умирам машина за продажба

бесплатен превозот топла продажба wordwide автоматско снек puffing машина храна екструдер пченка умирам машина за

DEN 10320.00

Ново

Това е достапна

Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша): 15kg/h
Број На Модел На: PH-15
сертификација: UL
Бренд Име: SHIPULE
Додатоци: 7 мувла
сертификација: QS
Функција: ориз/пченка издувам машина
Моќност (W): без мотор
Напон (V): без мотор
експрес: DHL,FedEx,UPS-от
Пакет: извоз пакет.
испорака: Во 7 дена
Компанија: MINSTA

Најдобрите понуди во категоријата