Pryme промет на Големо со 10Pcs DIY Cartton Snap Накит 18mm Љубов Подарок Snap Копчето Шарм Смола Ѓумбир Snap Копчето За Жените NK002-124

Pryme промет на Големо со 10Pcs DIY Cartton Snap Накит 18mm Љубов Подарок Snap Копчето Шарм Смола Ѓумбир Snap Копчето

-10 %

DEN 86.40

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: накит наоди
Објектот Висина: 1cm
Објектот Должина: 2cm
Бренд Име: ангел bola
Објектот Ширина: 2cm
Производ Карактеристики: Snap Копчето
Материјал: Метал
Објектот Тежина: 5g
Метали Тип: Бакар
Број На Модел На: NK002-124
Објектот Дијаметар: 2cm
Накит Наоди Тип: Snap Копчето
Големина: 18mm

Најдобрите понуди во категоријата