RAINFUN 15W посветен автомобил задните wiper ножот за VOLVO XC90(06-11), 15 Инчни задните wiper за VOLVO XC90R(06-11)

RAINFUN 15W посветен автомобил задните wiper ножот за VOLVO XC90(06-11), 15 Инчни задните wiper за VOLVO XC90R(06-11)

-62 %

DEN 228.96

Ново

Това е достапна

XC90-Година: 2007,2011,2008,2009,2010,2006
Материјал Тип: ПЛАСТИКА, ЖЕЛЕЗО И ГУМА
За Возило Брендови/Модел: Volvo
Објектот Висина: 2.5cm
Специјални Функции: БРИШЕЈЌИ ЗАДНИТЕ ШОФЕРШАЈБНАТА ВОДА И ВЕТЕР
Бренд Име: RAINFUN
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Објектот Тежина: 0.16kg
Објектот Ширина: 5.5cm
Volvo Модел: XC90
Име На Модел: 15w
Големина: 16(инчи)
Година: 2006-2011
Автомобил Направи: За VOLVO XC90

Најдобрите понуди во категоријата