2MM 100G/7000Pcs Темно Злато & Сини Стил чешка Стакло Семе Мониста Spacer Лабава Монистра Додатоци Наоди

2MM 100G/7000Pcs Темно Злато & Сини Стил чешка Стакло Семе Мониста Spacer Лабава Монистра Додатоци Наоди

-76 %

DEN 191.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: Starflalling Песна
Материјал: Стакло
Надворешниот Дијаметар: 2mm
Објектот Форма: Тркалезна Форма
Објектот Тежина: 100g
Број На Модел На: 2362
Материјал: Стакло
Големина: за 2mm
Боја: погледнете ја фотографијата (се избере)
MOQ: 100g/многу
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата