Нови Пристигнување Висок Квалитет на Напонски Трансформатор LED Дисплеј 150W 15VDC единствен излез 10a напојување за led лента

Нови Пристигнување Висок Квалитет на Напонски Трансформатор LED Дисплеј 150W 15VDC единствен излез 10a напојување

DEN 597.60

Ново

Това е достапна

Излез Тип На: Еден
is_customized: Yes
Излезна Струја: 10A
Излезниот Напон: 15VDC
Фрекфенција: 47-63Hz
Број На Модел На: S-150-15
Излезна Моќност: 150w
Влезен Напон: 110/220VAC±20%
Модел: S-150-15
Школка Материјал: Metel Случај/Алуминиум база
моќност: 150w
AC Влез: 110/220VAC±20%. Тоа е избрана од switch.
DC излез: 15VDC
DC Напон Прилагодливи Опсег: ±10%
Заштита Од Преоптоварување: 115%-150% hiccup на владата;авто обнова.
Работа Темп.: -10-+50 целзиусови степени
Апликацијата поле : Индустриска автоматизација, LED дисплеј, комуникации итн.
Безбедност За Усогласеност: GB4943/UL60950/EN60950 или CCC/ FCC / CE

Најдобрите понуди во категоријата