Трговија на големо 50PCS 8мм S целосна rhinestones легура слајд писмо , diy миленичиња куче шарм

Трговија на големо 50PCS 8мм S целосна rhinestones легура слајд писмо , diy миленичиња куче шарм

-48 %

DEN 167.76

Ново

Това е достапна

Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Шарм
is_customized: Yes
Стил: Тренди
Материјал: Кристал
Метали Тип: Цинк Легура
Шарм Тип: Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На: SL-19
Состојба: Бренд Нови
КОЛИЧИНА: 50pcs
Материјал: цинк легура + rhinestones
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата