144pcs 29mm*11mm прилично декоративни и практични дрво мода знак копчиња за diy шиење рачно изработени занаетчиски оркестарот додатоци

144pcs 29mm*11mm прилично декоративни и практични дрво мода знак копчиња за diy шиење рачно изработени занаетчиски

-80 %

DEN 212.40

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Копчиња
Декорација: Mesh
Функција: Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име: Niucky
Техника: Обоена
Материјал: bakelite
Копчето Тип: 4-Дупки Копчето
Обликот: овална
Стил: Flatback
Број На Модел На: W0205-003
is_customized: Yes
боја: Каки
Големина: 29mm*11mm

Најдобрите понуди во категоријата