ЕЕ поддршка 2 Парчиња 16mm Возење Светла Притисни Копче ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Fogs Црвено Светло Switch LED Глава XY01

ЕЕ поддршка 2 Парчиња 16mm Возење Светла Притисни Копче ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Fogs Црвено Светло Switch LED Глава

-88 %

DEN 207.84

Ново

Това е достапна

Бренд Име: ЕЕ поддршка
Име На Модел: CXCP36B
Објектот Ширина: 2.18cm
За Возило Брендови/Модел: BMW
Материјал Тип: пластични + метал
Објектот Висина: 2.45cm
118i-Година: 2012,2013,2014,2015
Година: 2016 година
Специјални Функции: Притисни Копче Метал Префрлате
Надворешни Тестирање И Сертификација: CE
Тип На Објект: Прекинувачи
Објектот Должина: 2.45cm
Објектот Дијаметар: 1.6cm
BMW Модел: 118i
Објектот Тежина: 0.04kg

Најдобрите понуди во категоријата