21.5 cm Мажите Накит Пиратски Стил Бронза Вистинска Кожа Кормило Нараквици трговија на Големо Ткаенината плетенка Хривнија & Алки Подароци

21.5 cm Мажите Накит Пиратски Стил Бронза Вистинска Кожа Кормило Нараквици трговија на Големо Ткаенината плетенка

DEN 135.36

Ново

Това е достапна

Нараквици Тип: Шарм Нараквици
Пол: Мажи
Затворач Тип: Лесно-кука
Материјал: кожа
Метали Тип: Цинк Легура
Поставување Тип: Тензија Поставување
Стил: Панк
Обликотшема: Водител на
Синџир Тип: Јаже, Верига
Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Нараквици
Бренд Име: BONISKISS

Најдобрите понуди во категоријата