Нови Оригинални Слушалка Flex За Galaxy S3 Mini i8190 Слушалка Звучници Flex Кабел

Нови Оригинални Слушалка Flex За Galaxy S3 Mini i8190 Слушалка Звучници Flex Кабел

-90 %

DEN 42.00

Ново

Това е достапна

дизајн: Бар
Број На Модел На: i8190
Бренд Име: IMIDO
Компатибилен Бренд: Samsung
QC: Тест еден по еден пред превозот
боја: Исто како и фотографии
Функција: издржлив
во парк: Yes
Трговија на големо: Yes

Најдобрите понуди во категоријата