Трговија на големо Бисер Накит Црна Кожа Ѓердан Мулти-Влакно Виолетова Боја Слатководни Бисер Ѓердани - рачно изработени Накит - XZN139

Трговија на големо Бисер Накит Црна Кожа Ѓердан Мулти-Влакно Виолетова Боја Слатководни Бисер Ѓердани - рачно изработени

-74 %

DEN 1320.00

Ново

Това е достапна

Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Ѓердани
is_customized: Yes
Ѓердан Тип: Chokers Ѓердани
Бисер Форма: овална
Должина: 18Inches
Метали Тип: Злато Позлатен
Бисер Тип: Слатководни Бисери
Обликотшема: Капка Вода
Пол: Жените
Pendant Големина: Не мора
Стил: Класичен
Материјал: бисер
Синџир Тип: Јаже, Верига
Број На Модел На: XZN139
накит: ѓердан
Тип: бисер
Обликот: Ориз
должина на ѓердан: 18INCHES
боја: Виолетова
Затворач: магнет затворач
накит Тежина Околу: 65g

Најдобрите понуди во категоријата