1200W MPPT Грид Тај Инвертер 36V 120V, 22-50VDC да AC80-160V Чиста синусен облик Моќ Инвертер 1200W Домашна Употреба Сончевиот систем

1200W MPPT Грид Тај Инвертер 36V 120V, 22-50VDC да AC80-160V Чиста синусен облик Моќ Инвертер 1200W Домашна Употреба

-90 %

DEN 5923.20

Ново

Това е достапна

Оптоварување Моќност (W): 1200W
Спецификација: Normal
Примена: Дома
is_customized: Yes
Број На Модел На: WVC-1200W
Бренд Име: IHUAX.CN
Излезен Напон (V): 90V~140V или AC180V~260V
Тип: Соларната Мрежа Тај Микро Инвертер
Islanding заштита: VAC ; FAC
Максимална Излезна Моќност Фактор: 0.99
DC Влез Обратно. Напон за Заштита на: Осигурач
комуникација: Моќта Линија Превозникот-тековната Комуникација
Режим На Моќ:
Водоотпорен: IP65
Мрежа Тест: DIN VDE 1026 УЛ 1741
Сертификат: CEC, CE , Земјата Патент Технологија
Гаранција: 2 Години Бесплатно Одржување

Најдобрите понуди во категоријата