20mm 22mm Керамички + Нерѓосувачки Челик Види Бенд за Ticwatch 1 46mm / Ticwatch 2 42mm Пеперутка Тока врвка за околу Рака Линк Хривнија

20mm 22mm Керамички + Нерѓосувачки Челик Види Бенд за Ticwatch 1 46mm / Ticwatch 2 42mm Пеперутка Тока врвка за околу

-100 %

DEN 455.76

Ново

Това е достапна

Бендот Ширина: Ticwatch 2 42mm, Ticwatch 1 46mm
Тип На Објект: Watchbands
Бендот Материјал Тип: Керамички
Број На Модел На: за Ticwatch1 Ticwatch2
Бренд Име: TRUMiRR
Состојба: Нова без ознаки
Затворач Тип: Притисни Копче Пеперутка Распоредување Тока
Бендот Должина: прилагодлив

Најдобрите понуди во категоријата