1pcs Gdstime DC 12V 3Pin Кулер 7CM 70mm x 15mm 7015S DC Вентилаторот за Ладење

1pcs Gdstime DC 12V 3Pin Кулер 7CM 70mm x 15mm 7015S DC Вентилаторот за Ладење

-76 %

DEN 150.96

Ново

Това е достапна

Примена: Компјутер Случај
Фан Големина: 70x70x15mm
Фан Живот: 40000 часа
Имајќи: Масло Имајќи
Линии: 3 Линии
Пакет: No
Компатибилен ПРОЦЕСОР: Заеднички
Бучава: 21dBA
Тип: Фан
Моќ Интерфејс: 3PIN
Бренд Име: gdstime
Heatsink Материјал: Бакар & Алуминиум
Број На Модел На: CY7015S12V3P 1C
is_customized: Yes
Фан Големина: 7 см

Најдобрите понуди во категоријата