ЕЕ поддршка 16mm 12V Црвено ЛЕР Светилки Симбол Метал Вклучите/ИСКЛУЧИТЕ Притисни Копче за Префрлање XY01

ЕЕ поддршка 16mm 12V Црвено ЛЕР Светилки Симбол Метал Вклучите/ИСКЛУЧИТЕ Притисни Копче за Префрлање XY01

-88 %

DEN 119.28

Ново

Това е достапна

147-Година: 2002,2004,2005,2006,2007
Бренд Име: ЕЕ поддршка
Име На Модел: CXCP37
Објектот Ширина: 2.18cm
За Возило Брендови/Модел: Алфа Ромео
Материјал Тип: пластични + метал
Објектот Висина: 2.45cm
Алфа Ромео Модел: 147
Година: 2016 година
Специјални Функции: Притисни Копче Метал Префрлате
Надворешни Тестирање И Сертификација: CE
Тип На Објект: Прекинувачи
Објектот Должина: 2.45cm
Објектот Дијаметар: 1.6cm
Објектот Тежина: 0.025kg

Најдобрите понуди во категоријата