Фабриката за Директна Продажба , Мини Индустрија Микроскоп Застане /LCD Дигитален Микроскоп Камера рака носителот големина 40mm

Фабриката за Директна Продажба , Мини Индустрија Микроскоп Застане /LCD Дигитален Микроскоп Камера рака носителот

DEN 1175.76

Ново

Това е достапна

Теорија: видео микроскоп
Зголемување На Односот На: 500X & Под
Број На Модел На: IM-10MS
Drawtube: Мини Стојат
Материјал: метални+пластика
Број На Модел На: IM-10MS
Стенд: Мини Стојат
Основната големина: 230 * 160 * 20mm
арм носителот големина : 40mm
Гаранција: 1year
Cerficate : CE, ISO
is_customized: Yes
Зголемување На Односот На: 1X

Најдобрите понуди во категоријата