Виолетова Кристал Циркон 925 Фунта Сребрен Прстен Големина 6 7 8 9 10 F1073

Виолетова Кристал Циркон 925 Фунта Сребрен Прстен Големина 6 7 8 9 10 F1073

-2 %

DEN 460.80

Ново

Това е достапна

Прстен Големина: 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Пол: Жените
Метали Тип: Сребро.
Површината Ширина: 6mm
Функција: Расположение Tracker
Повод: Партија
Материјал: Кристално
Поставување Тип: Prong поставување
Бренд Име: Weinuo
Обликотшема: Срцето
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
Прстени Тип: Свадба Бендови
Број На Модел На: F1073
is_customized: No

Најдобрите понуди во категоријата