Cuesoul 23 Грама Стрела Буриња Челик Совет Пикадо Сет Со Алуминиумска Шахти и Тенок Пикадо Случај Бесплатен Превозот

Cuesoul 23 Грама Стрела Буриња Челик Совет Пикадо Сет Со Алуминиумска Шахти и Тенок Пикадо Случај Бесплатен Превозот

DEN 431.76

Ново

Това е достапна

is_customized: Yes
Тип: Пикадо
Бренд Име: CUESOUL
Возраст: >3 Години
Број На Модел На: D4
Тежина: 3 x 23 Грама Месинг Барели
окно: 6 x Алуминиум Окно
Летови: 6 x Стрела Летови

Најдобрите понуди во категоријата