Трговија на големо 50PCS 8мм X целосна rhinestones легура слајд писмо , одговара за diy ѓердан / wristband

Трговија на големо 50PCS 8мм X целосна rhinestones легура слајд писмо , одговара за diy ѓердан / wristband

-48 %

DEN 167.76

Ново

Това е достапна

Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Приврзоци
is_customized: Yes
Стил: Тренди
Пол: Жените
Приврзоци Тип: Лизгајте
Материјал: Кристал
Метали Тип: Цинк Легура
Број На Модел На: SL-24
Обликотшема: Писмо
Состојба: Бренд Нови
КОЛИЧИНА: 50pcs
Материјал: цинк легура + rhinestones
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата