1PC Мода Жена Круг Круг Кристал Топката Pendant Ѓердан Ѓердан За Женска Накит Кожа Јаже Chian Ѓердани N1489T1

1PC Мода Жена Круг Круг Кристал Топката Pendant Ѓердан Ѓердан За Женска Накит Кожа Јаже Chian Ѓердани N1489T1

DEN 35.04

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Материјал: Смола
Метали Тип: Цинк Легура
Број На Модел На: N1489-Т1
Пол: Жените
Синџир Тип: Јаже, Верига
Pendant Големина: 1.7 cm
Компатибилност: Никој
Функција: Никој
Количина: 1pc
Пол: женска
Тип На Објект: Синџири Ѓердан
Материјал: кожа
Должина: 42CM

Најдобрите понуди во категоријата