Црна оникс 925 Фунта Сребрен Прстен Големина 6 7 8 9 10 F1094

Црна оникс 925 Фунта Сребрен Прстен Големина 6 7 8 9 10 F1094

-2 %

DEN 460.80

Ново

Това е достапна

Прстен Големина: 6, 7, 8, 9, 10
Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Прстени
Прстени Тип: Свадба Бендови
Стил: Тренди
Пол: Жените
Поставување Тип: Prong поставување
Материјал: Кристално
Повод: Партија
Обликотшема: Срцето
Број На Модел На: F1094
Метали Тип: сребро позлатен
Компатибилност: Сите Компатибилен
Површината Ширина: 6mm
Бренд Име: Weinuo

Најдобрите понуди во категоријата