Бесплатен Превозот 144pcs/многу Големина 20mm Солидна Сина Боја Главата ЈП Зголеми Пена Цвет Букет Scrapbooking Вештачки Зголеми Цвет

Бесплатен Превозот 144pcs/многу Големина 20mm Солидна Сина Боја Главата ЈП Зголеми Пена Цвет Букет Scrapbooking Вештачки

-70 %

DEN 141.12

Ново

Това е достапна

Тип: Декоративни Цвеќиња & Венци,Невестата Букет/Свадба Цвет
Стил: Цвет
Повод: Свадба
Број На Модел На: QQ11
Пакет: 12pcs/пакет,12 пакетот/многу
Големина: 20mm
Должина: 100mm
Стил: мини јп пена солидна боја на цвет
Материјал: пена
Користат За: декоративни ,украс ,DIY ќе картичка или подарок кутија
боја: Сина
is_customized: Yes
Вид: вештачки DIY цвет

Најдобрите понуди во категоријата