50 парчиња Бело Дрво Копчиња Scrapbooking На Брод Автомобил модел 2 Дупки 26*30мм Занаети шиење додатоци XP0439

50 парчиња Бело Дрво Копчиња Scrapbooking На Брод Автомобил модел 2 Дупки 26*30мм Занаети шиење додатоци XP0439

DEN 69.12

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Копчиња
Копчето Тип: 2-Дупки Копчето
Техника: Боење
Декорација: Чипка
Стил: Flatback
Функција: Еко-Пријателски,Без Никел
Број На Модел На: 0439
Материјал: Дрво
Обликот: Круг
Бренд Име: ZXP&XJ

Најдобрите понуди во категоријата