Вентилација Јаглерод кабината филтер за 2005 - Suzuki Vitara 1.6 / 2.0,2005 - Grand Vitara 2.4 / 3.2 OEM:95861-64J00 #ST154C

Вентилација Јаглерод кабината филтер за 2005 - Suzuki Vitara 1.6 / 2.0,2005 - Grand Vitara 2.4 / 3.2 OEM:95861-64J00

DEN 165.36

Ново

Това е достапна

Објектот Ширина: 195
Објектот Висина: 20
Земја/Регион на Производство: Кина
За Возило Брендови/Модел: Suzuki
Другиот Дел Број: 95861-64J00
Материјал Тип: филтер хартија
Бренд Име: SAFIL
Производителот Дел Број: 95861-64J00
Осветленост Дел Број: 95861-64J00
Поставување на Возило: in
Suzuki Модел: Grand Vitara
Објектот Тежина: 400G
Објектот Должина: 270

Најдобрите понуди во категоријата