1pcs Нови Оригинални Frsky 16CH мини XM + ПЛУС Примачот за Внатрешна FPV Мини Quadcopter PWM SBUS

1pcs Нови Оригинални Frsky 16CH мини XM + ПЛУС Примачот за Внатрешна FPV Мини Quadcopter PWM SBUS

-88 %

DEN 462.96

Ново

Това е достапна

Употреба: Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди: Примачите
РК Делови и Accs: Примачите
Технички параметри: Вредност 2
За Возило Тип: Авионите
Број На Модел На: MBL194
Четири тркала Атрибути: Монтажа
Алатка Материјали: Собрани класа
Материјал: Пластични
Пластични Тип: ABS
Надградба На Делови/Додатоци: примачот
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата