AC85V 110V 120V 220V 250V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Приемник + едно-копче метал Далечински 315mhz/433mhz

AC85V 110V 120V 220V 250V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем Приемник + едно-копче метал Далечински

-76 %

DEN 320.16

Ново

Това е достапна

Канал: 1
Бренд Име: ВЕК AOKE
Пакет: No
Број На Модел На: 220V-1ch
Безжична Комуникација: RF
Употреба: Универзална
Фреквенција: 315mhz /433mhz

Најдобрите понуди во категоријата