Лето Жените Сандали 4cm Низок Среден Маче Скок Пета Отвори Пети Исечок Сјајот СТП Кожа Концизен Сребро Злато Т-рака Дама Чевли

Лето Жените Сандали 4cm Низок Среден Маче Скок Пета Отвори Пети Исечок Сјајот СТП Кожа Концизен Сребро Злато Т-рака

-10 %

DEN 892.80

Ново

Това е достапна

Чевли Големина: 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8, 9, 10, 10.5, 11, 12, 13, 13.5, 14, 15.5
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: Сандали
Шаблон Тип: Цврста
Insole Материјал: PU
Сандала Тип: Т-Рака
Повод: Повик
Пета Тип: Скок Потпетици
Стил: Моден
Затворање Тип: Тока Рака
Назад Контра Тип: Назад Рака
Обвивка Материјал: Синтетички
Горниот Материјал: PU
Број На Модел На: СР-HG009
Моден Елемент: Глуждот Рака
Страна Vamp Тип: ОТВОРЕТЕ
Пета Висина: Med (3cm-5cm)
Со Платформи: No
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име: SURISE
Outsole Материјал: Гума
Пета Висина: 4cm
Пета Тип: Скок Пета, Маче Пета
Сезоната: Лето
Последниот Тип: отворете пети
Горниот Материјал: Сјајот СТП Кожа
Поставата: Микрофибер
боја: Сребро, Злато
Повод: Повик, За Статистика, Партија, Кои Датираат, Надвор,

Најдобрите понуди во категоријата