WTH-501 Алкална вода чаша со еден филтер за продаде

WTH-501 Алкална вода чаша со еден филтер за продаде

-90 %

DEN 2160.00

Ново

Това е достапна

Тип: Вода Филтер Делови
Број На Модел На: WTH-501
боја: црвена ,сина ,сребрена ,сребро.
Материјал: Метал
Метал Тип: Нерѓосувачки Челик
Капацитет: 200ml
Висина: 9.3 cm
Употреба: здрав пијалок
Број На Модел На: WTH-501

Најдобрите понуди во категоријата