JEDX Оригинални Средината Плоча Пред LCD Домување Шасија Рамка Рамки Замена за Nokia Lumia X2 Поправка Делови

JEDX Оригинални Средината Плоча Пред LCD Домување Шасија Рамка Рамки Замена за Nokia Lumia X2 Поправка Делови

DEN 119.76

Ново

Това е достапна

дизајн: Бар
Материјал: Пластични
Бренд Име: JEDX
Компатибилен Бренд: Samsung
Број На Модел На: за Nokia Lumia X2
Карактеристики: назад домување
боја: Црна Сребрени Златни
во парк: Yes
Бесплатен превозот : Yes
квалитет: Бренд Нови
Функција: Видиме Замена На Делови
Компатибилен: за Nokia Lumia X2
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата