2017 Нова Пролет Лето Висока Половината Чадор Здолништа Мода Жените Здолниште Студент Секојдневен Солидна Боја Мини Здолниште Плус Големина Saia AB215

2017 Нова Пролет Лето Висока Половината Чадор Здолништа Мода Жените Здолниште Студент Секојдневен Солидна Боја Мини

-2 %

DEN 564.00

Ново

Това е достапна

Големина: M, L, XL, XXL, XXXL
Пол: Жените
Стил: Preppy Стил
Шаблон Тип: Цврста
Фустани Должина: Над Коленото, Мини
Силуета: А-Линија
Бренд Име: SexeMara
Материјал: Памук,Полиестер
Половината: Империја
Декорација: Никој
Број На Модел На: Жените Здолништа AB215
Сезоната: пролет,лето,есен,зима
здолништа женска: Сите Натпревар Кратко Здолниште Жени
Стилот 1: Pleated Sportwear Здолниште
Здолништа Стил: Тенок,Секојдневен ,Гроздобер,Секси,Мода
Стил 2: Pleated здолниште

Најдобрите понуди во категоријата